Salo lampa podłogowa 3xLED 26W piaskowa czarna 3033-313
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa SALO dostępna jest w nowym, modnym kolorze piaskowym "SAND" połączonym z klasyczną czernią, które doskonale komponują się z różnorodnymi aranżacjami. Ta lampa podłogowa wyróżnia się prostym i nowoczesnym stylem, który pozwala na dopasowanie do różnego rodzaju wystrojów. Możliwość 3 stopniowego ściemniania poprzez włącznik nożny na przewodzie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 26W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - możliwość 3-stopniowego ściemniania poprzez włącznik nożny |
| Strumień świetlny | 2700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 62 cm |
| Wysokość | 162 cm |
| Kolor konstrukcji | piaskowy "SAND" |
| Kolor klosza / abażura | piaskowy "SAND" + czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji |


by 