Salvadore D80 LED lampa wisząca 1-punktowa czarna P2023-60
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Posiada funkcję 3 stopniowego ściemniania.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2900 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 