Sambesi H240 lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem zmierzchu 3xE27 antracyt 404160342
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 3 punktowa z kloszami z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu. Ta oprawa oświetleniowa włącza się i wyłącza automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika zmierzchowego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 58 cm |
| Wysokość | 240 cm |
| Waga | 8 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 