Selia lampa wisząca 3xE27 beżowa złota 62622
towar niedostępny
Opis
Jasna nowoczesna lampa z metalowymi kloszami w ciepłym beżowym kolorze ze złotymi dodatkami. Lampa na okrągłej listwie doskonale się sprawdzi w jadalni, kuchni lub nad stołem. Idealnie się dopasuje do kaszmirowego wykończenia wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,1 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy + złoty |
| Kolor klosza / abażura | kaszmir |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 