Spiral chrom kinkiet 1xG9 srebrny 1358/1
towar niedostępny
Opis
SPIRAL - To najnowsza odsłona naszych bestsellerowych minimalistycznych kinkietów ściennych, które wyróżniają się unikalnym designem. Metalowa siatka, z której są wykonane sprawia, że są absolutnie niebanalne i stylowe. Dzięki delikatnemu natężeniu światła, wprowadzają niepowtarzalny nastrój do pomieszczenia. Idealnie sprawdzą się do oświetlenia schodów, korytarza, przedpokoju oraz jako dodatkowe, nastrojowe oświetlenie w salonie czy sypialni, a 4 wyjątkowe kolory: czarny, biały, złoty oraz chrom, pozwolą harmonijnie wkomponować kinkiety w różne aranżacje wnętrz. Produkt w 100% polski wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | stal |


by 