Swing Arm kinkiet 1xE27 szary/złoty 7403GY
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze szarym ze złotymi wstawkami. Lampa jest obsługiwany za pomocą przełącznika pociąganego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 50 cm |
| Wysokość | 58 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Kolor konstrukcji | szary + złoty |
| Kolor klosza / abażura | szary (od spodu biały) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 