Tasman lampa sufitowa 1-punktowa matowe złoto/mosiądz 10120/32/72
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z papierowym kloszem w kolorze naturalnym. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego złota/mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 32 cm |
| Wysokość | 23,2 cm |
| Waga | 0,77 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | naturalny |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | metal, papier |


by 