Trajan lampa wisząca 3xLED/45W/CCT biała/jasne drewno 375390531
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym, elementy drewniane w kolorze jasnego drewna. Lampa jest wysuwana na długość i regulowana na wysokość, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie do różnych warunków. Funkcja dotykowa 4 poziomy, w tej oprawie można 3-stopniowo regulować jasność dotykiem. Ponadto barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) można bezstopniowo regulować. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Światło jest skierowane do góry i do dołu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 46W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 5300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 95-150 cm |
| Wysokość | 95-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | jasne drewno + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl, drewno |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 