Zestaw szynowy 1,5m Lugar Track 3xGU10 AR111 biały ML7449
towar niedostępny
Opis
Zestaw z trzema reflektorami GU10 AR111 to gotowe rozwiązanie do oświetlenia biura, kuchni lub holu. Listwa o długośc 1,5m pozwala na szybki montaż bez potrzeby kompletowania elementów – wszystko, czego potrzebujesz, masz w zestawie. Aluminiowo-plastikowa konstrukcja jest lekka, a możliwość wymiany źródeł światła ułatwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 (ES/AR 111) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 150 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 2,15 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 