Zori kinkiet 1xG9 IP44 biały SL.1903
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy wykonany z ceramiki, która zapewnia solidność i odporność na uszkodzenia. Dzięki swojej odporności na wilgoć i kurz (IP44), jest odpowiedni do montażu w łazienkach oraz w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Szklany klosz w kształcie kuli. Wyprodukowano w Polsce.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 16 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 11 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | ceramika, szkło |


by 