Balbo lampa sufitowa 4-punktowa bursztynowa MOD112-04-G
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze nikiel satyna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 38 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Waga | 1,9 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 