Klosz szklany Milk kula D140 mat/transparent
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie otwartej kuli w kolorze przezroczystym i matowym/mrożonym.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kolor | przezroczysty + matowy/mrożony |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,12 kg |
| Motyw | gładki |
| Uwagi | średnica dolnego otworu - około 9 cm |


by 