Lorenz LED lampa wisząca 4-punktowa czarna 74403/04/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulacji wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 120 cm x 10 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 49,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 3,4 cm |
| Waga | 2,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 