Smart LED lampka biurkowa 1-punktowa czarna 8358
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampka biurkowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ramie lampki jest ruchome, co pozwala na ustawienie źródła światła według własnych wymagań. Lampka posiada dodatkowe funkcje takie jak:
-możliwość wyboru barwy światła 3000-6000K
-włącznik dotykowy z funkcją ściemniania
-port USB umożliwiający ładowanie telefonu
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 