Maloto lampka stołowa 1-punktowa bursztynowa/mosiądz 45586/20/62
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 1 punktowa ze szklanym bursztynowym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze mosiądzu. Kula w kolorze bursztynowym wykonana z wysokiej jakości szkła stoi na eleganckiej metalowej podstawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 24,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 18,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 