Carlyn IP54 kinkiet 1-punktowy czarny 27200/01/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem. Źródło światła jest chronione przez szklaną i stylową kapsułę. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Aluminiowa prostokątna rama sprawia że jest trwała i łatwa w utrzymaniu. Ta lampa o nazwie Carlyn została specjalnie zaprojektowana do bezpiecznego użytkowania w łazience (IP54).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 6W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12,6 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Waga | 1,12 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 