Rodia kinkiet 1-punktowy patyna/bursztynowy 91-16515
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem w kolorze bursztynowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze patyny.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 16 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 