Gunhild lampa wisząca 3xE27 złota 30460/13/60
towar niedostępny
Opis
Stylowa lampa wisząca 3 punktowa. Pod szklanymi transparentnymi kloszami kryją się cenne lniane beżowe abażury. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości lampy. Gdziekolwiek umieścisz tę okrągłą lampę z trzema żarówkami, zawsze stworzy ona odpowiedni nastrój.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 70-146,6 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 24 cm |
| Waga | 6,3 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | beżowy+ transparentny |
| Osłona źródła światła | tkanina + szkło |
| Materiał | metal, szkło, tkanina |


by 