Oxford lampa stołowa 1xE27 satynowy nikiel/szara EU81713GY
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z aksamitnym szarym abażurem. Dzięki podstawie wykonanej z satynowego niklu i szkła łączy w sobie trwałość i wyrafinowanie. Elegancki kształt bębna klosza dodaje równowagi, uzupełniając zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 38 cm |
| Wysokość | całkowita wys. 51 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | satynowy nikiel + przeźroczysty |
| Kolor klosza / abażura | szary (od spodu srebrny) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, szkło, tkanina |


by 