Koko lampa wisząca 1xE27 czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z metalowym kloszem (od spodu biały). Całość lampy wykończona w kolorze czarnym z dodatkowym ozdobnym elementem w kolorze. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm (podsufitka: fi 10 cm x 2 cm) |
| Wysokość | max. 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny półmatowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 