Toba lampa stojąca 1xE27 jasne drewno/juta 567200130
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca 1 punktowa z kloszem wykonanym z juty. Specjalny klosz wykonany z naturalnej juty tworzy fascynującą grę światła i cienia, która nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Prawdziwym magnesem jest drewniana podstawa lampy, która w połączeniu z naturalną jutą tworzy harmonijne połączenie rustykalnego uroku i nowoczesnego designu. Przełącznik kablowy w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 24 cm |
| Wysokość | 54 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | naturalny |
| Osłona źródła światła | naturalny materiał |
| Materiał | drewno, juta |


by 