Casoli kinkiet 1xG9 beżowy/transparentny K-5712
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym transparentnym kloszem w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 16 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 