Dori lampa wisząca 5xG9 czarna/grafitowy K-5556
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi grafitowymi kloszami w kształcie kuli. Metalowa, czarna konstrukcja w połączeniu ze szklanymi, grafitowymi, transparentnymi kloszami tworzy efektowną i harmonijną kompozycję, idealnie wpisującą się w styl nowoczesny. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 2) |


by 