Cobson kinkiet 1xE27 polerowany nikiel KL-COBSON1-PN
towar niedostępny
Opis
Kolekcja Cobson, utrzymana w stylu retro, doskonale komponuje się we wnętrzach o industrialnym charakterze. Seria ta nie tylko nadaje się do prywatnych mieszkań, ale także dodaje niepowtarzalnego charakteru przestrzeniom publicznym, takim jak puby, restauracje czy kawiarnie. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20,3 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 25,3 cm |
| Wysokość | 24,6 cm |
| Kolor konstrukcji | polerowany nikiel |
| Kolor klosza / abażura | polerowany nikiel |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 