Uran LED kinkiet elewacyjny solarny z czujnikiem ruchu i zmierzchu czarny
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED zasilanym poprzez panel solarny. Posiada wbudowany czujnik zmierzchu z czujnikiem ruchu. Każdy ruch w zasięgu wykrywania spowoduje włączenie światła (światło pozostanie włączone przez około 30 sek.). Działa w zimę oraz w dni pochmurne, kiedy nie ma zbyt wiele słońca. Oprawa posiada jeden wymienny akumulator Ni-Mh AA o pojemności 400 mAh (bateria akumulatorek paluszek AA).
Lampa jest gotowa do działania automatycznie gdy zapadnie zmrok.
Barwa światła: biała zimna (6000 K)
Czas ładowania na pełnym słońcu: ok. 6-8 godzin
Czas pracy: max. 8 godzin w zależności od stopnia naładowania akumulatorków przez światło słoneczne
Akumulator: 3,7V 600 mAh
Czas świecenia po wykryciu ruchu: 30 sekund
Zasięg czujnika ruchu max. 8 metrów
Bateria akumulator: Ni-Mh AA 400 mAh (wymienna bateria "paluszek" AA)
Przy panelu solarnym znajduje się wyłącznik ON/OFF
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | bateria wymienna akumulator: Ni-Mh AA 400 mAh 1,2 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4 W |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 270 stopni |
| Strumień świetlny | max. 400 lm |
| Barwa światła LED | 6000K (zimna biała) |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 9 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 