Selter lampa wisząca 1xG9 mokka 1646/1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem w kształcie tuby. Oprawa lampy wykończona w kolorze beżowym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza. Świetnie sprawdzi się do oświetlenia szafek nocnych w sypialni, stołu w jadalni czy też wyspy kuchennej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 2,5 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 8 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 55 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,5 cm |
| Kolor konstrukcji | mokka |
| Kolor klosza / abażura | mokka |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 