Selia lampa wisząca 3xE27 brązowa złota 62620
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze brązowym ze złotymi dodatkami. Oprawa charakteryzuje się surowym, a jednocześnie ocieplonym designem, idealnym nad stół lub wyspę kuchenną. Lampa pasuje do nowoczesnych jak i do loftowych i industrialnych wnętrz. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 87 cm x 22,5 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,9 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy + złoty |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 