Agnes Square LED 63,5 plafon IP44/64W/4000K biały 10994
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 64 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 6500 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 63,5 cm x 63,5 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 