Alara lampa wisząca 6xG4 złota/przydymiona 46417/06/10
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze przydymionym. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G4 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 1,5W |
| Żarówki w komplecie | tak - 1,5W, 150 lm, 2700K (ciepła biała) |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 72 cm |
| Wysokość | 116 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 