Aldo lampa wisząca 1xE27 biała/czarna 1152G2_3_C
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze białym (połysk) i czarnym (połysk), dodatkowo nad kloszem znajduje się ozdobny drewniany element w kolorze czarnym. Dodatkowo Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 47 cm |
| Wysokość | max. 230 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,74 kg |
| Kolor konstrukcji | biały połysk + czarny połysk |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 