Alpha lampa sufitowa 1-punktowa IP54 czarna 8363
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym od spodu ze szklaną osłoną. Lampa z posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Waga | 0,52 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 