Arturo kinkiet 3xE27/IP44 czarny/jasne drewno 284470332
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ARTURO łączy naturalne drewno z eleganckim metalem, tworząc wyjątkowy akcent w każdej łazience. Dzięki stopniowi ochrony IP44 jest idealny do wilgotnych pomieszczeń i wszechstronny w użyciu. Naturalne drewno i matowy czarny metal podkreśla każde wnętrze łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 45 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + jasne drewno |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, drewno |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 