Axion kinkiet elewacyjny LED 8W 3000K IP65 grafitowa 11937
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny ze zintegrownym źródłem światła LED. Podstawa metalowa wykończona w kolorze grafitowym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP65 z przeznaczeniem na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 110 stopni |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 8,2 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 