Bento lampa wisząca 1xE27 kaszmir MLP1871
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca BENTO to propozycja dla miłośników nowoczesnych, harmonijnych wnętrz. Jej półkulisty klosz utrzymany w modnym, ciepłym odcieniu kaszmiru / taupe doskonale komponuje się ze współczesnymi kierunkami aranżacji. Dekoracyjne, matowe kulki w tonach beżu i brązu podkreślają jej unikalny charakter, dodając subtelności i przyjemnej wizualnej miękkości. Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 40 cm -90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | kaszmir + odcienie brązu |
| Kolor klosza / abażura | kaszmir |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 