Berry kinkiet LED 18W 3000K złoty ST-DL-8541 WALL
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze szklane w kolorze białym w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa doskonale sprawdzi się jako oświetlenie akcentowe w salonach, sypialniach, przedpokojach, a także jako stylowe oświetlenie łazienkowe.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1440 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 