Black Tube lampa wisząca 2xE27 czarna/złota ST-0502-1
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z metalowym, podłużnym kloszem w kolorze czarnym ze złotym środkiem. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 100 cm (średnica podsufitki 10 cm) |
| Wysokość | 8 cm - 211 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 100 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 