Boho L lampa wisząca 1xE27 biała/rattan 11152
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem wykonanym z rattanu. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 49 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | naturalny |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | metal, rattan |


by 