Brasco Down D60 lampa wisząca 1xLED/40W czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykonane z aluminium w kolorze czarnym. Możliwość przełączania barwy światła 3000K+4000K. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Możliwość przełączania barwy światła 3000K +4000K |


by 