Candi Sabia kinkiet 1xE27 beżowy TK11071
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z lnianym abażurem. Oprawa charakteryzuje się beżowym stelażem oraz abażurem z lnianej tkaniny, które subtelnie rozpraszają światło, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę. Uniwersalny design sprawia, że lampy CANDI doskonale komponują się zarówno z wnętrzami klasycznymi, jak i nowoczesnymi.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 34 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Waga | 0,42 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | len naturalny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, len |


by 