Carabel lampa wisząca 3 xE27 szampańskie złoto HK-CARABEL-P-B
towar niedostępny
Opis
Bogata metaloplastyka lamp z kolekcji Carabel, w luksusowym wykończeniu w kolorze szampańskim, tworzy oszałamiający efekt artystyczny. Eleganckie, lniane abażury w kolorze kości słoniowej oraz dyfuzory z trawionego szkła dodają uroku tej serii. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 52,1 cm |
| Wysokość | 374 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 59,7 cm |
| Kolor konstrukcji | szampańskie złoto |
| Kolor klosza / abażura | ciepły krem |
| Osłona źródła światła | tkanina + szkło |
| Materiał | Stal, Len, Szkło trawione |


by 