Cassis lampa wisząca 4xLED 24W czarny chrom 7066-502
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa CASSIS to stylowa lampa, która świetnie dopasowuje się do każdego wystroju wnętrza. Lampa ta jest dostępna w kolorze czarnego chromu co sprawia, że jest bardzo elegancka i nowoczesna. Dodatkowe światło umieszczone w podsufitce, nada lampie wyjątkowego charakteru. Lampa posiada płynną regulację wysokości "soft lift". Reguluj wysokość jedną ręką, bez wchodzenia na drabinę ! Trzystopniowa regulacja natężenia światła poprzez włącznik ścienny.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą włącznika światła |
| Strumień świetlny | 2500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 38 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Kolor klosza / abażura | czarny chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 