Cholet lampa wisząca 2xLED/34W złota MD7358-2A-3GT
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze francuskiego złota. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 34 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 110 cm x 8 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 