Circolo kinkiet 1xLED/9W/3000K czarny 10808
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 190 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga | 0,44 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 