Circulo 60 LED lampa wisząca 1-punktowa czarna MSE010100372
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Minimalistyczna oprawa w kształcie okręgu została wykonana z metalu i aluminium w kolorze czarnym. Lekka konstrukcja z wbudowanym źródłem światła o ciepłej barwie, zwieszona na dwóch linkach stabilizujących lampę. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 34 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2720 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Waga | 2,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 