Claud lampa wisząca 1xLED/42W czarna 22808-WOOD
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe i drewniane wykończone w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Barwa światła LED regulowana: 3000K/4000K/6000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 42 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 90 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, drewno, tworzywo sztuczne |


by 