Constantinople kinkiet 2xG9 złoty W0567-02A-B52G
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z kloszem wykonanym z przezroczystych szklanych pałeczek. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Idealnie pasuje do eleganckich i nowoczesnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 