Cumulus L lampa ogrodowa wisząca 1-punktowa 9607
towar niedostępny
Opis
Kula świetlna wykonana z tworzywa, idealna do ogrodu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 53 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 