Demi L kinkiet elewacyjny LED 24W 3000K IP54 czarny 11558
towar niedostępny
Opis
Dekoracyjny kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Oprawa jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne dzięki stopniowi ochrony IP54.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 110 stopni |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 5,2 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 4,8 cm |
| Wysokość | 144 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 