Discus lampa wiszaca 4-punktowa czarna 3074-4BG
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z kloszem z tworzywa sztucznego. Klosz ma metalowe kolce z zaokrąglonymi końcami dysków i złotym lakierem wewnętrznym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 47 cm |
| Wysokość | 135 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,35 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |


by 