Eclipse kinkiet elewacyjny 1xE27 IP44 czarny 19103B-WD
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy z kloszem wykonanym z tworzywa sztucznego. Podstawa metalowa w kolorze czarnym. Kinkiet świetnie sprawdzi się na tarasie, przy drzwiach wejściowych lub w ogrodzie, szczególnie w połączeniu z dekoracyjną żarówką – nadając przestrzeni przytulny, nieco retro charakter.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 405 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 26 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 24 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 